top of page

NELER NELER ÖĞRENDİNİZ ÇOCUKLAR

Neler neler öğrendiniz okulunuzda çocuklar? Edebiyat ile dinimizi yoğuralım mı? Diyelim mi sözlerin en güzeli Kuran'dır? Her kelimesi apayrı aydınlatıcıdır. Neler neler öğrendiniz okulunuzda çocuklar? Matematik ile dinimizi yoğuralım mı? Diyelim mi her şey bir ölçü ile yaratıldı? Rabbimizin nizamı tüm alemi kuşattı.

Neler neler öğrendiniz okulunuzda çocuklar ? Resim ile dinimizi yoğuralım mı? Diyelim mi dillerin ve renklerin farklılığı da ayettir? Tüm bu cümbüş insanların şükretmesi içindir. Neler neler öğrendiniz okulunuzda çocuklar ? Sosyal bilgiler ile dinimizi yoğuralım mı? Diyelim mi en büyük savaş nefis ile olandır? Şeytan ise kötülüğün en büyük yoldaşıdır.

Çocuklar zaman hızla akıyor, Her daim gelişme gerekiyor, Nebi "her gün önceki günden ileride olun" diyor. Hayatınızın fırsatları sizi bekliyor.

YUSUF ÇELEBİ

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Bismillahirrahmanirrahim EN GÜZEL YARIŞMA Şaban ayının 15'i nihayet gelip çattı. Bugün zamanımızın imamı olan Hz Mehdi'nin (a.s) doğum günü idi. İmamımızın(a.s) varlığına duyduğumuz sevincimizi, O'na

bottom of page