top of page

İKİ YÜZ ELLİ YAŞINDA İNSAN

slam’ın bel kemiğini “Tevhid” oluşturur.

Tevhid çizgisinin korunması da, Risalet çizgisini korumak ile olur.

İslam’ı tahrif etmeye çalışanlar, Risalet çizgisine saldırarak Tevhid’i bulandırmaya çalışmışlardır. Risalet ağacını on bir kez budamışlardır.

Böylece kendi nefisleri ve dünyaları üzerine sistem dinlerini oluşturarak “İslam” adı altında binlerce İslam çizgisini oluşturdular.

İşte bu kitap; iki yüz elli yıl boyunca İslam adı altında üretilmiş tüm anlayışları bertaraf ederek, Rabb’(cc)in inzal ettiği ve Resulü(s.a.a)’nün getirdiği çizgiyi koruma mücadelesini anlatır. Risalet çizgisinin koruma misyonunu Ehl-i Beyt imamları yüklenmiştir.

Eliniz altında bulunması gereken bu kitap, Tevhid ve Risalet’e saldıran sözde Müslüman kişi ve sistem üzerinden organizeli çalışan bu topluluklara karşı izledikleri yolu tanıtır.

Doğru yolun üzerinde oturup İslam’a saldıran bu çehrelerin perdelerini aralayarak kalplere ve zihinlere vurulan prangaların kırılışını dile getirir. İslam kıyafeti giymiş bu azgın ve asilerin gerçek yüzlerini açığa çıkarmanın mücadelesini ve izledikleri metotları anlatır.

Elbette bu kitap imamların mücadelelerine dile getirmeye yetmez. Ancak dikkatlerinizi çekmede bir anahtar olarak görülebilir. İmamların amaç ve müdahale metotlarını öğrenmede önemli bir adım olacağına inanıyoruz. Okumanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Hayatınızda dönüm noktalarına bir başlangıç olabilir.

Amacımız; Rabb(c.c)’imizin ve Resulu(s.a.a)’muzun huzuruna pak bir yüzle çıkabilmektir. Allah yardımcımız olsun. Ezberleri bozma zamanı gelmiştir.

Şimdi okuma zamanı…


0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

ağlasam

Muharrem..

bottom of page