BUGÜN YÜCE ALLAH ÇOK İNCİTİLDİ!

2

BUGÜN İMAMIMIZ ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR!

Allah’ın yeryüzündeki halifesi, tüm peygamberlerin mirasçısı, Hz. Muhammed(saa)’in vasisi, Kur’an’ın şeriki, ahiret şefaatçimiz, Aba halkının son nuru İmam Hüseyin (as), bugün katledilmiştir.

Kimler tarafından? Utanarak söylüyorum ki kimliğini kaybetmiş sözde Müslümanlar tarafından.

Bu gün imamımız öldürülmüştür!

Ya sahibi zaman! Öncelikle taziyelerimizi sana ve sonrada tüm imam Hüseyin(as)’i sevenlere sunarak hepimizin başı sağ olsun.

Eğer imam Hüseyin(as)’in meramını ve öldürülüşünü gündem yapmıyorsanız gerçekten bu şaşılacak bir durumdur. Sıradan insanlar bile hayatımızda çok gündemde olmasına rağmen, Allah ve Resulünün teyit ettiği o imam senin imamındır.

 Onun öldürülüşü ile senin gerçek ve ebedi kimliğine saldırılmıştır. Farkında değilsin. İmam’ın senin temsilcindi. Onun öldürülmesiyle sen çiğnendin. Senin kimliğin elinden alındı.

Dolayısıyla tüm insanlık çiğnendi.

Allah’ın yeryüzüne verdiği şefaatçisi ve rahmeti senden zorla alınmıştır. Tüm insanlık incitilmiş olup, insanlığı rahmetten yoksun bırakmaya çalışmışlardır.

Ona saldırılarak rahmetin efendisi Hz. Muhammed(saa) te bugün incitilmiştir. Onun bunların hesabını sormayacağını asla sanma!

 Âlemlerin annesi Fatıma annemiz de bugün incitilmiştir. Sakın onunda bu yapılanlara tepkisiz kalacağını sanma!

 Seçilmişlerin mirasçısı olarak tüm Peygamberler (sa) ve vasiler(sa) de incitilmiştir. Onların hepsi bu yapılanlardan dolayı yüce Allah’a onları şikâyet edecekler.

Ve son olarak zamanımızın imamı Hüseyin’in Mehdi(as)’si de incitilmiştir. Onun bu gün gözleri yaşlı, kalbi yaralıdır…

 Hepsinden en önemlisi de yüce Allah incitilmiştir. Âlemleri var eden, sonra rahmetiyle kuşatan ve rahmet olarak sunduğu yeryüzünün halifesi katledilerek, Yüce Allah’ın bizzat kendisine ihanet edilmiştir.  Rahmetine hakaret edilmiştir.

Bunları bildiren peygamberlere ihanet edilmiştir…

Bu kadar ihanet ve incitilmeden sonra hâlâ duyarsızsan denilecek bir kelime bulamıyorum.

Ancak Rabb’im biz bu duyarsız ve zalim zihniyetten beriyiz.

 

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

Bir Cevap Yazın

Mail adresiniz 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır. * işaretli alanların doldurulması zorunldur.

Yorum yaparken aşağıdaki HTML taglarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>